-1.7 C
Киев
28.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Обрано нового голову Верховного суду

Фото: Верховный суд / Facebook Всеволоду Князєву 42 роки, він родом з Миколаєва

За кандидатуру Всеволода Князєва проголосували 98 суддів з 169. Він розпочне виконання обов’язків 1 грудня.

Пленум Верховного суду таємним голосуванням обрав свого нового голову в п’ятницю, 22 жовтня. Ним став секретар Великої палати Верховного суду Всеволод Князєв.

За кандидатуру Князєва проголосували 98 суддів з 169. Він розпочне виконання обов’язків 1 грудня.

За суддю Касаційного господарського суду в складі Верховного суду Володимира Погребняка свої голоси віддали 49 суддів, за суддю Верховного суду в складі Касаційного цивільного суду Олега Ткачука — 7 суддів.

Всеволоду Князєву 42 роки, він родом з Миколаєва. Закінчив Миколаївський гуманітарний інститут, а також Одеську юридичну академію.

Працював юрисконсультом, викладачем, адвокатом, а з 2013 року — суддею Миколаївського обласного адміністративного суду. З 2015 по 2017 рік був головою цього суду. З листопада 2017 — суддя Верховного Суду і секретар Великої палати ВС.

Нагадаємо, 8 жовтня глава Верховного суду Валентина Данішевська анонсувала свою відставку і скликала пленум для обрання нового голови. Крім того, вона наголосила, що її кар’єра як судді також добігає кінця.

А торік Данішевська заявила, що судді Верховного суду зазнають утисків під час розгляду справ, як і судді інших українських судів.

Джерело

Залишити коментар