2.8 C
Киев
08.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Обов’язкова вакцинація: озвучено список професій

Невакцинованим не платитимуть зарплату

У педагогів і чиновників є місяць, щоб зробити щеплення, інакше їх відсторонятимуть від роботи без збереження зарплати.

  МОЗ затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти коронавірусу, повідомляє прес-служба відомства в четвер, 7 жовтня.   Згідно з наказом, на період дії карантину з метою запобігання поширенню коронавірусу, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:  

  • центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  • установ вищої, післядипломної, професійної перед вищими, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, в тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, установ спеціалізованої освіти і наукових установ незалежно від типу і форми власності.

  «Педагоги та працівники органів влади кожного дня взаємодіють з великою кількістю людей, а тому ризикують заразитися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — не вакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців і їх близьких, створивши безпечне середовище в навчальних закладах і установах», — пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.   Наказ набирає чинності через місяць з дня його опублікування.   Працівники закладів освіти та органів виконавчої влади, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження зарплати.   Станом на 7 жовтня в Україні щеплено 7 360 202 особи, з яких отримали одну дозу вакцини — 7 360 200 осіб, а повністю імунізовані — 5 942 170. Всього зроблено 13 302 370 щеплень.      

Джерело

Залишити коментар