-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

ОАЕ визначили умови для надання іноземцям громадянства

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) Фото з відкритих джерел

Претендувати на отримання громадянства можуть вчені, лікарі, інвестори та діячі культури

В Об’єднаних Арабських Еміратах схвалили поправки до законодавства, як надають право окремим категоріями іноземців отримати громадянство ОАЕ. Про це повідомляє WAM. 

Зокрема, претендувати на отримання громадянства можуть інвестори, винахідники, вчені, лікарі, художники і члени їхніх сімей. При цьому для кожної категорії визначені конкретні вимоги.

Новини за темою: Подвійне громадянство в Україні: Міф чи реальність?

Так, інвестори повинні володіти на території ОАЕ нерухомістю або отримати один чи кілька патентів, які схвалить Міністерство економіки країни. Лікарі, інженери та інші фахівці зобов’язані працювати в унікальних наукових сферах чи дисциплінах, яких потребують в ОАЕ. Крім того, вони повинні мати досвід роботи за фахом щонайменше 10 років. 

Тоді як науковці повинні займатися активною дослідницькою діяльністю у вищому навчальному закладі, дослідницькому центрі чи приватному секторі. При цьому необхідно мати щонайменше 10 років досвіду та низку престижних нагород в галузі науки.

Новини за темою: РФ спростила отримання громадянства для українців, що проживають у ній

Нагадаємо, нещодавно Франція почала надавати громадянство у прискореному порядку іммігрантам, які допомагають у боротьбі із коронавірусною хворобою COVID-19.

Джерело

Залишити коментар