25.4 C
Kyiv
02.07.2022
Image default
СВІТ

Новий штам коронавірусу виявили ще у двох країнах

Мутацію коронавірусу виявили ще у кількох країнах Фото з відкритих джерел

За попередньою інформацією, хворі підхопили мутований вірус у Великій Британії

У Німеччині та Швейцарії зафіксували перші випадки зараження новим штамом коронавірусу, який раніше виявили у Великій Британії. Про це повідомляє німецьке видання Bild та “РИА Новости” з посиланням на Федеральний офіс громадської охорони здоров’я Швейцарії.

Як зазначається, у Німеччині зараження новим коронавірусом виявили у жінки в Баден-Вюртемберзі. За словами, представника міністерства охорони здоров’я Баден-Вюртемберга, це перший відомий випадок мутованого вірусу в країні.

Відомо, що інфікована прилетіла на територію землі з Великої Британії через аеропорт Франкфурта-на-Майні 20 грудня. Там жінка здала тест на коронавірус, який показав позитивний результат. З аеропорту її забрали родичі машиною, після чого вона відправилась на самоізоляцію. Однак, з жінкою встигли поконтактувати три особи, які також перебувають на карантині.

Новини за темою: Ще один штам: У Нігерії заявили про нову мутацію коронавірусу

У Швейцарії виявили одразу два випадки інфікування мутованим коронавірусом. Хворобу виявили у пацієнтів, які проживають у Британії, однак були в Швейцарії.

За попередньою інформацією, органи охорони здоров’я знають імена хворих і кантони, в яких вони перебували. У зв’язку з цим низка регіонів були повідомлені про можливість розповсюдження в них нового штаму коронавірусу. 

Наразі один з хворих, а також всі, з ким він контактував, знаходяться на карантині. Інформацію про інших осіб уточнюють влади одного з кантонів.

Новини за темою: Чи варто боятися “мутованого” COVID-19, – думка генетика

Нагадаємо, у грудні в Британії виявили новий різновид коронавірусу, який почав швидко поширюватися країною. У зв’язку з цим в деяких регіонах ввели тотальний локдаун.

Пізніше у МОЗ Британії заявили, що ситуація з новим вірусом “вийшла з-під контролю” влади, а посилені заходи можуть тривати протягом декількох місяців.

Джерело

Залишити коментар