-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Німеччина першою в Євросоюзі дозволить лікування COVID-19 за допомогою антитіл

Фото з відкритих джерел

Одна доза препарату на основі антитіл коштує 2000 євро

Міністр охорони здоров’я Німеччини Єнс Шпан оголосив про закупівлю 200 тисяч доз експериментального препарату від коронавірусної хвороби COVID-19 на основі антитіл. Про це він повідомив в інтерв’ю Bild.

Зазначається, що на придбання 200 тисяч доз ліків було виділено 400 мільйонів євро. Відповідно, вартість однієї дози препарату становить 2000 євро. Він призначений лише для дорослих, які хворіють на COVID-19 у легкій формі або з дещо посиленими симптомами.

При цьому журналісти повідомляють, що німецький уряд домовився про закупівлю антитіл у двох американських компаній — Eli Lilly та Regeneron. Препаратом останньої лікували колишнього президента США Дональда Трампа восени минулого року.

У Німеччині препарати на основі антитіл уже схвалені Інститутом Пауля Ерліха, який займається сертифікацією ліків і вакцин у країні. При цьому держава стала першою в ЄС, хто схвалив такі препарати до використання. Ліки мають з’явитися в німецьких медустановах упродовж кількох тижнів, а доступні вони будуть безкоштовно.

Новини за темою: AstraZeneca попередила про проблеми з поставками вакцини в ЄС

Нагадаємо, нещодавно на на саміті лідерів Європейського Союзу не погодили введення так званих COVID-паспортів, спеціальних сертифікатів, які містять інформацію про наявність вакцинації від коронавірусу у його володаря. Повідомлялося, що до введення відповідних документів є ще багато питань.

Джерело

Залишити коментар