-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

Ніхто в наручниках не тікав: У СБУ розвінчали міфи щодо попередження замовного вбивства свого співробітника

Затримання співробітника СБУ «Страна UA»

У відомстві наголосили, що мова не йде про якісь розбіркии між співробітниками СБУ

Служба безпеки України розкрила деталі резонансного затримання співробітника штабу антитерористичного центру відомства за підготовку до вбивства на замовлення іншого співробітника СБУ, а саме — начальника Головного управління внутрішньої безпеки Андрія Наумова та наголосила, що нині в інформаційному полі вже є багато «вкидів», фейків та інтерпретацій. Зокрема, про це під час брифінгу повідомив представник СБУ Анатолій Буліч.

«Насправді мова йде не про якісь розбіркии між співробітниками СБУ, а попередження особливо тяжкого злочину. У цій справі не йдеться про переділ якихось ефемерних сфер впливу чи фінансових потоків, як пишуть в інтернеті», — наголосив він.

Буліч підкреслив, що збір даних у справі відбувався протягом тривалого часу. Слідчі СБУ встановили, що мала місце змова кількох осіб. Ними був розроблений план вчинення злочину. Організатор підшукав виконавця і запропонував за вбивство 50 тис. доларів. Так, вчора співробітники служби затримали одного з організаторів під час передачі частини коштів.

«Не відповідають дійсності будь-які розмови про те, що нібито хтось втік в наручниках з місця затримання… Затримана особа на сьогодні перебуває у суді, і слідчий суддя обирає запобіжний захід», — наголосив він.

При цьому Буліч додав, що таким чином різні сили намагаються використати ситуацію на свою користь, створити фейкову мильну бульбашку. Їхня мета проста – привернути додаткову увагу до цієї інформаційної атаки.

«СБУ просто виконує свою роботу – подобається це комусь чи ні. Служба спрацювала на випередження… Є докази, які чітко доводять, що дії були виправданими та своєчасними», — підкреслив представник відомства.

Нині, за його словами, у справі триває досудове розслідування. Найближчим часом слідство надасть додаткові докази.

Новини за темою: Підготовка замаху: Затриманому співробітнику СБУ може загрожувати довічне ув’язнення, – представник ОГП

Нагадаємо, раніше сьогодні, 23 січня, Служба безпеки України заявила про затримання свого співробітника за підозрою у підготовці замовного вбивства іншого співробітника відомства. Втім до цього часу імен фігурантів не називала.

Джерело

Залишити коментар