-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

Незаконне відключення телеканалів «112 Україна», ZIK і Newsone: Шарій заявив про узурпацію та захоплення влади

Анатолій Шарій 112.UA

Жодна країна світу не вводить санкції проти своїх же громадян, наголосив експерт

В українців забрали землю, їм розповідають, які книги читати, якою мовою розмовляти, а зараз ще й вказують, які телеканали дивитися. Це узурпація і захоплення влади.

Про це під час спеціального ефіру на телеканалі ZIK заявив блогер, журналіст і український політик Анатолій Шарій.

Коментуючи незаконне відключення телеканалів «112 Україна», ZIK і Newsone Анатолій Шарій зауважив, що чинна влада пішла далі, ніж п’ятий президент України Петро Порошенко, який ненавидів телеканали, які його критикували. 

«Він не наважувався на такий крок! Тому у мене був шок, коли я дізнався, коли я прочитав, що вони зробили. А в документі навіть вказано, що ЄС та США просять приєднатися. Ці ідіоти навіть не розуміють, що ЄС та США просто так не приєднуються до чогось», – сказав Анатолій Шарій.

Журналіст додав, що ситуація виглядає досить дивною, адже жодна країна світу не вводить санкції проти своїх же громадян. Ба більше, зауважив Шарій, санкції проти трьох телеканалів ввели лише за критику влади, що яскраво свідчить про тиск на свободу слова в Україні.

Відтак, наголосив Анатолій Шарій, рішення влади є незаконним. Журналіст вважає, що українці вже сьогодні повинні щось робити, аби змінити такий розвиток подій.

«Вони забрали землю, вони розповідають, які книги читати, на якій мові розмовляти і зараз ще й говорять, які телеканали дивитися. Досить вже! Це не має статися, це узурпація влади! Це захоплення влади!» – акцентував політик. 

Новини за темою: «Не пройде і двох днів, як наші глядачі прийдуть під Офіс президента», — Марчевський прокоментував незаконне відключення каналів ZIK, 112, Newsone

Нагадаємо, Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення щодо припинення мовлення трьох телеканалів – «112 Україна», NewsOne і ZiK.

Народний депутат України Тарас Козак, власник медіахолдингу «Новини», до якого входять телеканали «112 Україна», NewsOne і ZiK, прокоментував рішення РНБО про закриття телеканалів.

Зі слів політика, такі дії РНБО – це політична розправа з боку президента Зеленського.

Джерело

Залишити коментар