-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

«Не можна більше терпіти»: Албанія вислала російського дипломата за порушення карантину

В Албанії введуть комендантську годину на три тижні Фото з відкритих джерел

Російського дипломата Алексєя Кривошеєва закликали залишити країну за 72 години

Албанія оголосила співробітника посольства Росії персоною нон грата за недотримання ним запроваджених в країні протиепідемічних правил.  Про це повідомляє «Балканський оглядач».

Албанське Міністерство закордонних справ закликало російського дипломата Алексєя Кривошеєва залишити країну за 72 години.

Як зазначається, з квітня минулого року і до останнього часу албанський уряд постійно скаржився на російського дипломата. Високопоставлені представники МЗС Албанії навіть зв’язувалися з послом Росії в Тирані, висловлюючи занепокоєння з приводу постійних порушень працівником дипломатичної місії заходів проти епідемії COVID-19. 

Незважаючи на обіцянки, що порушення більше не повторяться, дипломат продовжував порушувати протиепідемічні заходи.

Новини за темою: В Україні за минулу добу виявили 5348 нових випадків коронавірусу, одужало – 14 239 осіб

«Албанський уряд бажає зміцнити дружні стосунки з Російською Федерацією та шкодує, що доброзичливість обох сторін була порушена неодноразовими окремими діями російського дипломатичного персоналу в Тирані, внаслідок невиконання заходів, вжитих албанською владою для захисту населення до COVID-19», — наголошується в повідомленні зовнішньополітичного відомства. 

Міністерство закордонних справ не надало детальну інформацію про вчинені порушення, а також не назвало посаду дипломата.

У посольстві Росії в Албанії назвали всі звинувачення на адресу російського дипломата необгрунтованими, та заявили, що розкриття імені дипломата в пресрелізі МЗС грубо суперечить усталеній міжнародній дипломатичній практиці.

Албанія встановила нічну комендантську годину, обов’язкове використання масок у приміщеннях та на відкритому повітрі і ввела правила соціального дистанціювання.

Новини за темою: У Раді розповіли, який карантин запровадять після 24 січня

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що найімовірніше, адаптивний карантин в Україні буде продовжено з кінця лютого до кінця березня.

Джерело

Залишити коментар