20.3 C
Kyiv
19.05.2022
Image default
СВІТ

Названо суму призових, які українські спортсмени отримають за медалі на Олімпіаді-2020

Названо суму призових за медалі для українських спортсменів Фото з відкритих джерел

Розмір призових не змінився з Олімпіади-2016 в Ріо

За виграні медалі на літніх Олімпійських іграх-2020 українські спортсмени отримають державні премії на суму до 125 тисяч гривень. Про це повідомляє “Асоціація спортивних журналістів України” у YouTube. 

Як зазначається, розмір призових не змінився з Олімпіади-2016 в Ріо. Зокрема, власники золотих нагород отримають по 125 тисяч доларів, за срібло дадуть – 80 тисяч доларів, а за бронзові медалі – по 55 тисяч.

Загалом на підготовку та участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх у 2021 році, підготовку до зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор держава виділила 2,8 мільярда гривень. За словами міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта, призові за отримання нагород на Олімпійських іграх включені в цю суму. 

Новини за темою: Японія готується до Олімпіади-2021: Проведе тестові змагання

“Кожна Федерація нам надала листи з розрахунками — ми їхні запити майже не скорочували. Я вважаю, що підготовка пройде на 100%, і на все нам вистачить коштів”, — запевнив міністр. 

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри у Токіо заплановані на період з 24 липня по 9 серпня 2021 року, а Паралімпійські ігри – з 24 серпня по 5 вересня. Перенесення змагань за наступний рік відбулося у зв’язку з пандемією коронавірусу.

За словами президента організаційного комітету “Токіо 2020” Йосіро Морі, ключовим фактором при прийнятті рішення про проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор у 2021 році буде розробка вакцин і методів лікування COVID-19. 

Джерело

Залишити коментар