-1.2 C
Киев
17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Названий термін переходу України в режим «без паперів»

Фото: zib.com.ua Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці

Жоден державний орган більше не зможе вимагати паперових довідок, оскільки вся інформація буде міститися в електронних реєстрах.

Всі публічні держпослуги в Україні повністю перейдуть в режим «paperless» через три місяці. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в неділю, 8 серпня.

«Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці. Цього тижня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн. Жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація буде міститися в електронних реєстрах», — написав Шмигаль.

За його словами, перехід у режим «без паперів» допоможе збільшити кількість публічних електронних послуг і мінімізувати корупційну складову при їх отриманні.

«Мінцифри активно працює над автоматизацією послуг, щоб виключити вплив людського фактора на прийняття рішень», — додав прем’єр.

Нагадаємо, що в Україні впровадять електронну прописку. Штампи в паспорті і виписки з ID-карти про прописку скасують, а місце проживання можна буде змінити онлайн.

Також повідомлялося, що в Києві скасували паперові квитки в транспорті. Для оплати проїзду буде необхідно придбати транспортну карту або купити QR-квиток.

Джерело

Залишити коментар