27.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Названі терміни відновлення газопостачання в Лубнах

Фото: Оператор ГТС Украины/Facebook Вибух у Лубнах: названі терміни відновлення газопостачання

Після вибуху газопроводу в Лубнах без газу залишилися близько 3,5 тисяч людей в 17 населених пунктах.

У Полтавській області триває технічний процес відведення газу після вибуху газопроводу в Лубнах. Про це заявив голова Полтавської ОДА Олег Синегубов у неділю, 10 січня.

«Через кілька годин фахівці почнуть поступово відновлювати газопостачання населених пунктів в обхід зруйнованої ділянки газопроводу. Працівники соціальних служб і рятувальники здійснюють оповіщення жителів про заходи безпеки», — написав Синегубов.

При цьому за даними АТ Лубнигаз без газу залишаються 2860 абонентів, чотири сільради і сім бюджетних установ. Після аварії припинили газопостачання близько 3500 жителів 17 населених пунктів Лубенського району. Це села Вишневе, Воронинці, Загребелля, Козаче, Лазірки, Несено-Іржавець, Нове, Новооржицьке, Пилиповичі, Полуніївка, Райозеро, Тарасенкове, Тимки, Хорошки, Хоружівка, Черевки і Яблуневе.

Нагадаємо, що раніше на газопроводі на Полтавщині пролунав вибух. Вибух стався на магістральному газопроводі. Чи є постраждалі, поки не повідомляється. Причини події встановлюють правоохоронці.

Пізніше стали відомі подробиці вибуху на газопроводі в Полтавській області. Жертв і постраждалих в результаті аварії немає. Також відсутня небезпека для жителів сусідніх населених пунктів. Не відкидається диверсія.

Джерело

Залишити коментар