1.7 C
Киев
10.11.2021
Image default
УКРАЇНА

НАН: Україна пройшла пік захворюваності на COVID

Кількість випадків зараження COVID серед українців зменшується

Водночас пікову смертність та зайнятість лікарень ще не пройдено, зростання кількості летальних випадків очікується ще близько одного тижня.

В Україні пік п’ятої хвилі пандемії коронавірусу, найімовірніше, пройдено. Фіксується зниження приросту випадків зараження. Про це йдеться у прогнозі розвитку епідемії COVID-19 в Україні Національної академії наук (НАН), оприлюдненому у вівторок, 9 листопада.

За даними вчених, протягом останніх двох тижнів було пройдено пік за кількістю нових захворювань на коронавірус. На це вказує динаміка числа позитивних ПЛР-тестів, що показує зниження на 15% за останні 10 днів.

Водночас, як повідомляється, пікова смертність та зайнятість лікарень ще не пройдені, зростання кількості летальних випадків очікується ще близько одного тижня.

«Летальність, що спостерігається, залишилася близькою до 3%, проте летальність за госпіталізаціями оновила максимуми, досягнувши 20%», — йдеться в прогнозі.

Нарешті, вчені підрахували, що рівень ефективності використаних в Україні COVID-вакцин проти госпіталізацій становить 87% за повної та 67% за часткової імунізації.

Як повідомлялося, в Україні за добу 8 листопада від коронавірусу померли 833 особи, що є максимальним показником з початку пандемії.

Заразяться усі. Як вакциновані передають COVID

Джерело

Залишити коментар