1.1 C
Киев
06.12.2021
Image default
Події

На Зміївській ТЕС запевнили, що пожежа не спричинила екологічні наслідки

Пожежа на Зміївській ТЕС обійшлася без екологічних наслідків facebook.com

Загоряння відбулося через надмірний нагрів набивки двох регенеративних повітряних перегрівачів

Пожежа на енергоблоці Зміївської теплової електростанції не спричинила екологічні наслідки. Про це повідомили у пресслужбі Зміївської ТЕС. 

«Без потерпілих і наслідків для довкілля: технологічне порушення на Зміївській ТЕС ліквідоване», — йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, пожежа спалахнула у ніч на неділю 13 грудня в корпусі А енергоблоку №9 у селищі Слобожанське. Причиною цього стало технологічне порушення у вигляді нагріву корпусу через перегрів набивки двох регенеративних повітряних перегрівачів. У результаті цього підвищилась температура у трьох бункерах золи електрофільтрів.

Новини за темою: «Центренерго» зупинило роботу Зміївської теплоелектростанції

«Завдяки злагодженим діям працівників чергової зміни станції, безвідмовному спрацюванню захисного обладнання ТЕС, а також оперативному і фаховому реагуванню підрозділів ДСНС, вдалося уникнути пошкодження виробничого устаткування», — запевнили у пресслужбі ТЕС. 

Також на підприємстві додали, що технічне порушення було повністю усунуте до 5 ранку неділі. Постраждалих у результаті пожежі немає.  

Наразі встановлюються причини виникнення технологічних відхилень. 

Нагадаємо, перед цим у ДСНС повідомили, що під час пожежі на Зміївській тепловій електростанції загорілася набивка двох регенеративних повітряних підігрівачів та відбулося підвищення температури в 4-ох бункерах золи. Загалом площа загоряння становила приблизно 50 квадратних метрів. 

Джерело

Залишити коментар