8.1 C
Киев
16.04.2021
Image default
УКРАЇНА

На засіданні РНБО розглядали сім питань

Фото: скриншот

Глава держави повідомив, що на порядку денному РНБО у четвер було сім питань, одне з яких було секретним і стосувалося Донбасу.

  Президент Володимир Зеленський розповів про підсумки засідання РНБО, яке відбулося в четвер, 15 квітня. Відповідний коментар він дав телеканалу Україна 24.   За його словами, всього розглядалося сім питань. Одне з них стосувалося ситуації на Донбасі, проте воно розглядалося в режимі секретності. Разом з тим, Зеленський підкреслив, що ситуація на сході контрольована, хоч і є «деякі питання», але до них «наша армія готова».   Крім того, Зеленський розповів про завтрашню розмову з президентом Франції Емануелем Макроном і канцлером Німеччини Ангелою Меркель.   Другим питанням, за словами Зеленського, розглядалися санкції відносно контрабандистів, зокрема, щодо 12 фізичних та юридичних осіб. Також розглядалося питання щодо кількох громадянств деяких з цих осіб.   Також РНБО розглянула блок економічних питань.   Зеленський повідомив журналістам, що доручив РНБО спільно з Офісом президента і Антимонопольним комітетом розробити законопроект про статус олігарха.   «Вплив олігархів на Україну, на вибір України, на економіку, закони і Верховну Раду України більше допускати не можна», — підкреслив Зеленський, пояснюючи необхідність відповідного закону.  

  Як повідомлялося, через поїздку Зеленського в Париж на зустріч із президентом Франції засідання РНБО перенесли з п’ятниці на четвер.   Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що фігурантів контрабандного списку РНБО готуються депортувати.      

Джерело

Залишити коментар