-2.9 C
Киев
13.01.2021
Image default
Події

На Закарпатті провели екстрене засідання сесії міськради і звернулися до ВРУ з вимогою переглянути ціни на газ

Фото з відкритих джерел

Також звернення направили в «Закарпатгаз» з вимогою переглянути ціни на газ і на його транспортування

У Виноградові, Закарпатська область, провели екстрене засідання сесії міськради, на якому депутати звернулися до ВРУ і в «Закарпатгаз» з вимогою переглянути ціни на газ і на його транспортування. Про це повідомив кореспондент в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Люди прийшли до міської ради з вимогою зібрати екстрене засідання сесії Виноградівської міської ради. Буквально за півгодини зібралося 28 депутатів, тому сесія була повноважною. Прийшли до компромісу і написали два звернення: одне до ВРУ, інше — в «Закарпатгаз» з вимогою переглянути ціни на газ і на його транспортування», — сказала кореспондент. 

Відзначається, що мітинг вже завершився, люди розійшлися, проте заявили, що якщо рішення ВРУ і президента їх не будуть влаштовувати, то будуть збиратися на повторні мітинги.

Нагадаємо, сьогодні в Закарпатській області місцеві жителі мітингують проти підвищення тарифів на газ і плати за транспортування газу. Люди заявляють, що більшу частину своїх доходів вони змушені будуть віддати за комунальні послуги. 

Новини за темою: Кабмін має два варіанти, як знижувати тарифи на газ

Зазначимо, що раніше протести проти підвищення тарифів на газ проходили в Полтаві, Херсоні, Вінницькій та Львівській областях. Більш детально про це читайте у нашому матеріалі за посиланням.

Джерело

Залишити коментар