24.2 C
Киев
27.07.2021
Image default
Події

На Сумщині вчитель силою виштовхав 14-річну школярку з класу

Ілюстративне фото

Мати школярки написала заяву. Вчитель подав зустрічну заяву до поліції

У Конотопі Сумської області вчитель креслення школи №5 зчепився з ученицею 8 класу та силою виштовхав її з кабінету під час уроку. Мати 14-річної дівчинки вже написала заяву в поліцію. При цьому вчитель подав зустрічну заяву. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Завуч школи в телефонному режимі розповів, що дівчинці мама заборонила розмовляти з журналістами, а вчитель пообіцяв все розповісти після закінчення перевірки.

Втім, за деякий час пояснення педагога з’являється в соцмережах. Зокрема, чоловік розповів, що школярка зривала урок і ніяк не реагувала на його зауваження. Йому нічого не залишалося, як зателефонувати мамі, яка в кінці розмови послала вчителя на три букви. За словами викладача, це можуть підтвердити однокласники дівчинки. Коли вчитель спробував забрати у дівчини телефон, вона накинулась на нього і почала дряпатися, битися і розкидати стільці й парти.

«Мені довелося взяти її за куртку і виштовхати з класу», — розповів викладач. При цьому він вибачився за свою поведінку і закликав колег не робити його помилку.

Новини за темою: У Міносвіти знайшли спосіб, як привабити молодих спеціалістів до роботи в школі

Заступник директора школи хоч і визнає, що його колега діяв непрофесійно, але виправдовує його. Він також розповів, що дівчинка перевелася в їх школу 2 роки тому. При цьому через проблемну поведінку батьків вже просили забрати свою доньку в інший навчальний заклад, але вони відмовилися.

Дівчинку перевели з міської гімназії в нову школу через її поведінку. Заступник директора школи також розповів, що дівчинку знають в кримінальній поліції та службі у справах дітей.

Учні кажуть, що вчитель хороший, спокійний і вони навіть не уявляють, як його можна було так розлютити. Один школяр розповів, що 14-річна учениця одного разу навіть напала на учня. Вчителю загрожує, найменше — це догана, а от дівчинку за поведінку покарати не можуть.

Новини за темою: На Харківщині вчителька вдарила школярку по голові — тепер їй загрожує покарання

Нагадаємо, раніше в Одесі одна з вчителів гімназії №4 влаштувала булінг школярці через те, що вона на уроці розмовляла українською мовою. Вчителька сприйняла висловлювання українською мовою за «зверхню поведінку».

Джерело

Залишити коментар