0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

На Прикарпатті вовки атакують курортне селище та тварин

Вовки

Наразі місцева рада вирішує, чи слід відстрілювати вовків

У курортному селищі міського типу Ворохта вовки небезпечно наближаються до осель людей та атакують домашніх тварин. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

«Потенційно загроза є. Адже ми говоримо про хижих тварин, і не дай Боже об’єктом полювання цих звірів може стати людина», — заявив сільський голова Ворохти Олег Дзем’юк.

Наразі місцева рада вирішує, чи слід відстрілювати вовків.

«Але тут є все-таки проблема в тому, що велика частина Ворохти — це ж Карпатський національний парк, де будь-яке полювання заборонено. Ну а вовк кордонів не знає. Наш парк буде звертатися до міністерства екології для видачі дозволу на відстріл», — розповів головний лісничий Ворохтянського держлісгоспу Микола Ванджурак.

Місцеві лісники зазначали, що останнім часом вовків стало у рази більше. Однією з можливих причин є міграція з Румунії. А до людей вони виходять через голод.

Люди говорять, що вони приходять затемна й нападають на домашніх тварин, зазвичай на собак. Їх жертвами вже встигли стати з десяток тварин. Тому просять односельчан бути пильними за дітьми.

Новини за темою: На кордоні Білорусі борсук не пропустив до Литви двох вовків

Нагадаємо, нещодавно у Таллінні у зоопарку шимпанзе вирішило прибратись у себе у вольєрі мітлою, яку забув прибиральник.

 

Джерело

Залишити коментар