5.4 C
Киев
15.11.2021
Image default
УКРАЇНА

На посаду голови Слуги народу є п’ять кандидатів

Фото: Слуга народа / Facebook Слуга народу проведе з’їзд 15 листопада

Кандидатури висуватимуться безпосередньо на з’їзді партії у понеділок, пояснив Юрій Камельчук.

Провладну партію Слуга народу можуть очолити народні депутати Андрій Мотовиловець, Євгенія Кравчук, Олена Шуляк, Микола Тищенко чи Галина Янченко. Про це повідомив депутат від слуг Юрій Камельчук в ефірі телеканалу Україна 24.

«Пан Мотовиловець, Євгенія Кравчук, Олена Шуляк, Микола Тищенко, Галина Янченко – це серед таких найактивніших. Я вважаю, вони можуть бути гідними продовжувачами справи пана Корнієнка», – заявив Камельчук.

За його словами, кандидатури висуватимуться безпосередньо на з’їзді партії у понеділок.

Але висувати безпосередньо кандидатів – ще не означає, що буде 100% одразу проголосовано. Може бути якийсь другий тур чи ще щось. Але ми це побачимо у понеділок, – наголосив він.

Як відомо, 15 листопада відбудеться з’їзд партії Слуга народу. Головним питанням порядку денного стане переобрання голови політсили.

Раніше цього тижня повідомлялося, що перший віце-спікер Верховної Ради Олександр Корнієнко залишає посаду голови партії Слуга народу. При цьому він анонсував проведення з’їзду партії у листопаді.

Згодом з’явилася інформація, що новим головою партії Слуга народу планують призначити нардепа Олену Шуляк. Вона є заступником голови комітету Ради з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Джерело

Залишити коментар