10.5 C
Киев
16.10.2021
Image default
Події

На Одещині біля кордону з Молдовою виявили невідомий трубопровід

Трубопровід на Одещині Фото з відкритих джерел

Правоохоронці встановлюють його призначення, оскільки слідів переправляння ним контрабандного алкоголю не виявлено

Прикордонники Білгород-Дністровського загону днями, реалізуючи оперативну інформацію співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки, спільно з представниками ВБКОЗ УСБУ в Одеській області виявили підпільний пластиковий трубопровід. Про це повідомляється на сайті ДПСУ.

Як зазначається, шланг діаметром 30 мм був закопаний під землею на глибині майже один метр. Усього правоохоронці демонтували близько 30 метрів шлангу до українсько-молдовського кордону.

Повідомляється, що комунікація була прокладена від закинутої споруди на території України у бік кордону з Молдовою на напрямку Серпневе (Україна) – Басарабяска (Молдова).

Практика виявлення схожих трубопроводів свідчить про те, що їх використовують, зазвичай, для перекачування спирту. Проте, прикордонники встановили, що жодних характерних запахів, у тому числі спирту, з труби відчутно не було.

Чи міг виявлений трубопровід використовуватися у протиправних цілях, наразі правоохоронці з’ясовують.

Про знахідку охоронці кордону повідомили відповідні правоохоронні органи, а також молдовських колег.

Новини за темою: На Рівненщині блокували схему контрабанди унікального бурштину до однієї із країн Перської затоки

Раніше повідомлялося, що співробітники Прикордонної служби Польщі разом із працівниками Люблінського відділення прокуратури затримали членів міжнародного злочинного угруповання, яке займалося контрабандою тютюнових виробів з України.

Джерело

Залишити коментар