6.5 C
Киев
10.05.2021
Image default
УКРАЇНА

На Львівщині викрили схему майнінгу криптовалют

Фото: СБУ Правоохоронці виявили дев’ять комплексів майнінг-ферм

Зловмисники монтували майнінг-ферми для клієнтів, а потім привласнювали згенеровану криптовалюту, зламуючи онлайн-гаманці користувачів.

  У Львівській області правоохоронці викрили схему майнінгу криптовалют за допомогою втручання в роботу комп’ютерних систем громадян і комунальних електромереж. Про це повідомляє СБУ в п’ятницю, 12 лютого.   За попередніми даними розслідування, незаконний бізнес організували двоє мешканців регіону. Вони пропонували послуги зі встановлення та обслуговування майнінг-ферм для клієнтів, яких підшукували через особисті зв’язки.   Після монтажу обладнання учасники схеми привласнювали згенеровану криптовалюту, зламуючи онлайн-гаманці користувачів. Ділки також здійснювали незаконні підключення до електромереж, у тому числі комунальних.   Правоохоронці провели обшуки в місцях проживання організаторів. Там вони виявили дев’ять комплексів майнінг-ферм і обладнання для незаконного підключення до електромереж.   Відкрито кримінальні провадження за статтями про несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів і шахрайство (ст.361, ч.3 ст.190 КК України).  

  Раніше повідомлялося, що в Миколаєві поліцейські добували криптовалюту на конфіскованих компьютерах. Співробітники ДБР провели обшуки у начальника Вітовського райвідділу підполковника Дмитра Носова, його заступника начальника — начальника слідчого відділення Юрія Гаркуші і кількох оперативників. У них вилучили комп’ютери й мобільні телефони.   Біткоїн споживає електроенергії більше, ніж вся Аргентина    

Джерело

Залишити коментар