10.6 C
Киев
23.10.2021
Image default
УКРАЇНА

На Донбасі працює тільки один пункт пропуску

Фото: facebook.com/mvs.gov.ua З семи КПВВ на Донбасі повноцінно працює тільки один

Сепаратисти блокують роботу шести з семи КПВВ на Донбасі. Повноцінно працює тільки Станиця Луганська.

На Донбасі сепаратисти продовжують блокувати роботу КПВВ — повноцінно працює тільки пункт пропуску Станиця Луганська. Про це повідомляє прес-служба МВС у суботу, 18 вересня.

Всі КПВВ з української сторони функціонують з 8:00 до 16:00. Однак в більшості пунктів пропуску рух заблокували сепаратисти.

Навпаки КПВВ Новотроїцьке сепаратисти пропускають тільки окремих громадян двічі на тиждень — у понеділок і п’ятницю. За ці дні лінію розмежування перетнули 609 осіб і 103 транспортних засоби у тимчасово окуповану частину Донецької області. При цьому 471 особа і 117 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію.

Водночас у Станиці Луганській інтенсивність пасажиропотоку збільшилася на 23%. За тиждень на тимчасово непідконтрольну уряду територію потрапили 9 641 особа, на контрольовану — 9 777 осіб.

Нагадаємо, що раніше Генасамблея ООН включила до порядку українське питання. Перед початком засідання Росія тричі поспіль оскаржила цей пункт, однак рішення все одно було прийнято більшістю голосів.

Анексія Донбасу. Чим загрожують вибори в Держдуму РФ

Джерело

Залишити коментар