18.2 C
Киев
14.06.2021
Image default
Події

На Донбасі НЗФ готують дітей до участі в боях: Україна порушила справу

НЗФ на Донеччині проводять військові навчання для дітей Офіс генерального прокурора

Неповнолітніх вчать стріляти та намовляють проти єдності країни

На Донбасі члени незаконних збройних формувань через псевдопатріотичні клуби і військові табори готують дітей до участі в бойових діях. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2017 року представники незаконних збройних формувань у так званих псевдопатріотичних клубах та військових таборах готують дівчат і хлопців віком від 10 до 17 років до участі у бойових діях», — йдеться в повідомленні.

Офіс генерального прокурора

Як зазначається, НЗФ навчають дітей стріляти з великокаліберної зброї та автоматів Калашникова. Також вони поширюють ідеї розбрату та ворожого ставлення до країни.

Офіс генерального прокурора

При цьому додається, що наразі на Донеччині діє понад 10 таких закладів із військової підготовки неповнолітніх. Зокрема, серед них: громадські військово-патріотичні рухи «Молода Гвардія Донбаса», «Амазонки», «Патріот», «Бастіон», а також «Степові Вовки».

Офіс генерального прокурора

Окрім цього, за даними правоохоронців, від початку збройного конфлікту на Донеччині понад 100 дітей були залученні до військової справи.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом втягнення неповнолітніх у протиправну діяльність (ч. 1 ст. 304 КК України). Наразі триває досудове розлідування.

Офіс генерального прокурора

Офіс генерального прокурора

Новини за темою: Україна і США провели військові навчання у Чорному морі. Фото

Раніше повідомлялося, що російські військові розпочали навчання біля українських кордонів. Навчання передбачають, що умовний противник може непомітно обійти основні частини загальновійськової групи у Воронезькій області.

Джерело

Залишити коментар