-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

На Дніпропетровщині викрили діяльність масштабного наркоугрупування

Щомісяця нарколабораторія виготовляла понад 10 кг метамфетаміну вартістю понад 8 мільйонів грн

Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України Викриття наркоугруповання в Дніпропетровській області Фото: Служба безпеки України

У Дніпропетровській області співробітники Служби безпеки України припинили діяльність організованого злочинного угруповання, яке спеціалізувалось на виготовленні, контрабанді та збуті наркотиків. Про це повідомляє пресслужба СБУ. 

Згідно з повідомленням, під час проведення багатоетапної спецоперації було встановлено, що зловмисники належать до однієї з гілок так званого злочинного угруповання «Двадцятівські».

Так «філія» діяла на території Кривого Рогу, де зловмисники організували нарколабораторію з виготовлення психотропної речовини метамфетамін. Для забезпечення безперервної діяльності нарколабораторії ватажки угруповання налагодили канал контрабандних поставок прекурсору псевдоефедрин з однієї з суміжних країн.

Новини за темою: На Запоріжжі у двох дівчат виявили наркотиків на понад 7 млн гривень

Відомо, що в Україну прекурсор переправляли, приховуючи його у продуктах харчування. Потім частину виготовленого метамфетаміну збували на території Дніпропетровської, Львівської, Миколаївської, Кіровоградської та інших областей, а також контрабандою переміщували за кордон для подальшого збуту на європейському ринку.

Встановлено, що нарколабораторія діяла щонайменше протягом року, і щомісяця виготовляла понад 10 кілограмів метамфетаміну вартістю за цінами чорного ринку понад 8 мільйонів гривень.

Як зазначається, наприкінці січня цього року на завершальному етапі спецоперації у Дніпропетровській та Львівській областях правоохоронці провели 20 обшуків за адресами проживання активних учасників угруповання, а також за місцями виготовлення та зберігання наркотиків. 

Новини за темою: У Запоріжжі у консервних банках знайшли наркотиків на понад 11 млн гривень

За результатами проведення слідчих дій, вилучено майже 3 кг психотропів, 4,4 кг псевдоефедрину. Також виявлено дві одиниці короткоствольної вогнепальної зброї, лабораторне обладнання та приладдя для виготовлення метафетаміну, готівку на суму понад 200 тисяч гривень та більше ніж 9 тисяч доларів США, два пристрої негласного отримання інформації, чорну бухгалтерію, мобільні телефони, банківські картки, пакети з розфасованими наркотиками та інші докази злочинної діяльності.

Наразі лідерів організованого злочинного угрупування затримано, чотирьом особам повідомлено про підозру за збут наркотиків і прекурсорів. Щодо інших учасників угруповання процесуальне рішення буде прийнято після завершення експертиз вилучених предметів та речовин. 

Новини за темою: «Тотальна війна»: Аваков закликав харківських правоохоронців розібратись з наркоманією в області

Нагадаємо, раніше в Дніпропетровській області співробітники Служби безпеки України блокували діяльність злочинного організованого угруповання, яке причетне до вчинення резонансних злочинів і залякування громадян.

 

Джерело

Залишити коментар