17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

На Чернігівщині затримали нелегалів

Фото: dpsu.gov.ua Серед затриманих громадяни Азербайджану і Грузії

Група нелегальних мігрантів була затримана на стику кордонів Росії і Білорусі. Один іноземець був у розшуку за крадіжку в Одеській області.

Прикордонники Чернігівського прикордонного загону в п’ятницю, 6 серпня, затримали сім іноземців. Нелегальні мігранти були виявлені біля населеного пункту Гірськ, на стику кордонів РФ і Білорусі, повідомляє прес-служба ГПУ.

«Затримані — шість громадян Азербайджану і один Грузії. З’ясувалося, що один з них був без документів, попередньо виходець з Азербайджану, якого розшукували правоохоронці за крадіжку в Одеській області», — йдеться в повідомленні.

Іноземці прямували за межі України.

Громадян затримали з метою встановлення особи і обставин правопорушення. Після цього їх притягнуть до відповідальності за спробу порушення державного кордону і порушення прикордонного режиму.

Також напередодні в Польщі затримали найбільшу групу нелегалів — 50 громадян Іраку, 11 громадян Ірану і один громадянин Камеруну.

Тим часом влада Литви виплатить €300 мігрантам, які погодився повернутися на батьківщину. З початку року на литовсько-білоруському кордоні затримано понад чотири тисячі нелегальних мігрантів. Це в 50 разів більше, ніж за весь 2020 рік.

Джерело

Залишити коментар