15.2 C
Киев
14.06.2021
Image default
УКРАЇНА

МЗС: Сьогодні Україна захищає всю Європу

Фото: mfa.gov.ua МЗС України

До Дня пам’яті і примирення МЗС України зробило заяву, в якій повідомило, що наша країна захищає не тільки саму себе, а й всю демократичну Європу.

Україна захищає від агресії РФ не тільки саму себе, а й всю демократичну Європу. Про це йдеться в заяві МЗС до Дня пам’яті і примирення.

«Протягом багатьох десятиліть ми сподівалися, що війна більше ніколи не прийде на українську землю. Але в 2014 році Росія почала військову агресію проти України і окупувала частину нашої території. Сьогодні Україна захищає не тільки саму себе, а й всю демократичну Європу. Ту Європу, яка з’явилася на руїнах Другої світової війни і об’єднана головною ідеєю «Ніколи Знову»», — йдеться в документі.

У МЗС нагадали, що під час Другої світової війни понад 8 мільйонів українців були вбиті, закатовані або померли від голоду. Більш як 7 мільйонів українців воювали проти нацистів у лавах союзників.

«Це історія про руйнування, смерть і дезінформацію — велику брехню, яка розпалює ворожнечу, знищує і вбиває», — йдеться в заяві.

Раніше повідомлялося, що в Україні і в світі, відзначається День пам’яті і примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Зеленський розповів, для чого Україна відзначає День пам’яті і примирення

Джерело

Залишити коментар