25 C
Киев
02.08.2021
Image default
УКРАЇНА

Мінсоцполітики просить більше грошей для субсидій

Фото: Корреспондент.net Мінсоцполітики просить на субсидії додатково 10 млрд грн

На цей момент програма субсидій становить 36,6 млрд грн, однак цього мало для допомоги українцям, які її потребують, заявляють в Мінсоцполітики.

 

Міністерство соціальної політики звернулося до Міністерства фінансів з проханням збільшити на 10 млрд фінансування програми надання субсидій населенню. Про це в п’ятницю, 22 січня, сказала Марина Лазебная в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».   «Сьогодні ми вийшли з пропозицією до Міністерства фінансів з проханням збільшити програму субсидій», — заявила мінстр.   Лазебная зазначила, що на цей момент програма субсидій становить 36,6 млрд грн, і за підрахунками Мінсоцполітики її необхідно збільшити на суму близько 10 млрд грн.  

  Відомо, що в 2021 році тарифи значно зросли, а бюджетне фінансування субсидій зменшилося ще на 7%.   Раніше, виконуючий обов’язки міністра енергетики Юрій Вітренко вважає, що субсидії психологічно погано впливають на людей і це пригнічує їхню гідність.   Нагадаємо, що раніше Шмигаль назвав способи зниження ціни на газ. Підходи вирішення проблеми з високими тарифами на газ для населення запропонували Міненерго і Нафтогаз.       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Залишити коментар