20.3 C
Kyiv
19.05.2022
Image default
УКРАЇНА

Мінськ відреагував на навчання України на кордоні

Фото: facebook.com/DPSUkraine Прикордонники відпрацьовують блокування кордону у разі напливу мігрантів

Дії України щодо посилення контролю та охорони кордону “не піддаються здоровому глузду”, вважають у Раді безпеки Білорусі.

Держсекретар Ради безпеки Білорусі Олександр Вольфович в ефірі телеканалу СТВ прокоментував посилення Україною контролю на кордоні.

“Якщо те, що відбувається на території Польщі та Литви, якось можна виправдати – це країни, що входять до блоку НАТО, те, що відбувається на території нашої південної сусідки, не піддається здоровому глузду. Істерія. Напевно, це істерія керівництва України в надії отримати якісь кошти від своїх західних кураторів, як поляки та литовці, щоби щось собі урвати”, – сказав Вольфович.

Він нагадав, що Україна повідомила Білорусь про навчання на кордоні за назвою “Полісся” для відпрацювання боротьби з нелегальною міграцією.

“Але хто піде на Україну? Навпаки, з України 192 особи, на мою думку, за цей рік попросили білоруське громадянство і залишилися в нашій країні. Те, що робить Україна – це недобросусідські відносини, на жаль”, – сказав Вольфович.

Нагадаємо, на кордоні з Білоруссю встановили додаткові пости. Кордон у рамках спецоперації “Полісся” патрулюють спільні наряди прикордонників, нацгвардійців та поліцейських.

Джерело

Залишити коментар