25 C
Киев
02.08.2021
Image default
УКРАЇНА

Міноборони відреагувало на фейк про допомогу США

Фото: УНН У Міноборони відреагували на фейк про замороження допомоги США

Росія веде війну проти України на всіх фронтах, в тому числі інформаційному, наголосили у відомстві.

Глава Міноборони Андрій Таран відреагував на фейк про замороження військової допомоги США Україні. Про це сказано в заяві на сайті відомства в суботу, 19 червня.

Таран зауважив, що Росія веде війну проти України на всіх фронтах, в тому числі інформаційному.

«Не дивно, коли так звані «ЗМІ» держави-агресора відпрацьовують завдання з інформаційних операцій. Вони є неприхованою зброєю військової машини РФ», — сказав міністр.

Глава Міноборони також додав, що з 2020 року міністерство реалізує другий етап військової реформи.

«На початку квітня 2021 року Міністерство оборони України підготувало і передало Міністерству оборони США відповідний підсумковий документ (щодо проведення реформ — ред.), який 11 червня 2021 року, після відповідної сертифікації Пентагоном і Держдепартаментом, був схвалений Конгресом США», — нагадав Таран.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація, що США заморозили військову допомогу Україні. Пакет допомоги на $100 млн включав летальне озброєння — системи ППО, стрілецьку зброю і протитанкову зброю, стверджували джерела видання.

Однак незабаром у США спростували дані про замороження допомоги Україні. Крім обіцяної військової допомоги, Штати підготували резервні кошти на випадок подальшого вторгнення Росії в Україну.

Джерело

Залишити коментар