25.09.2021
Image default
СВІТ

«Ми білі й пухнасті»: Путін відповів на питання про відновлення холодної війни

Володимир Путін ТАСС

За словами очільника РФ, країна налаштована на діалог

Президент Росії Володимир Путін, відповідаючи на питання закордонного журналіста про відповідальність у відновленні холодної війни, поклав відповідальність за погіршення відносин на країни Заходу. Про це він повідомив під час щорічної пресконференції, передає Meduza.

Питання від кореспондента BBC звучало наступним чином: «Чи вважає Росія себе відповідальною за відновлення холодної війни, або ж Росія біла і пухнаста?». На це президент РФ відповів: «У порівнянні з вами (Заходом, – ред.) – так, ми білі і пухнасті».

За словами Путіна, Росія реагує на розширення НАТО та вихід із договору відкритого неба. «Ви сказали, що НАТО не буде розширюватися на Схід, але було дві хвилі розширення. Хіба ми не повинні на це реагувати? Це не ми вийшли з протиракетного договору. Ви вийшли з договору про відкрите небо. Ви будете над нами літати, а ми? Чому ви вважаєте, що ми придурки і не можемо аналізувати елементарні речі», – висловився очільник Росії.

Водночас президент РФ порівняв кількість військових баз та розмір військових бюджетів Росії та США.

«Після цього і дайте відповідь самі, хто білий і пухнастий, а хто – колючий і агресивний. У нас кілька військових баз, а в США – по всьому світу. У нас бюджет військовий 46 мільярдів, а у США – понад 700. Росія на шостому місці у світі по військовому бюджету. Якщо ми й не пухнасті, то вельми благовидні. Налаштовані на діалог», – сказав Путін.

Новини за темою: Путін розповів, чи буде балотуватися на виборах президента Росії в 2024 році

Раніше повідомлялося, що Володимир Путін анонсував нарощування Росією підтримки Донбасу. За його словами, йдеться про підтримку виробництва, інфраструктури та соціальних питань.

Джерело

Залишити коментар