17.01.2022
Image default
СВІТ

Меркель у новорічному зверненні до народу назвала 2020 рік найважчим за увесь період її роботи

Канцлер Німеччини Ангела Меркель Reuters

ТАкож вона подякувала медикам а іншим працівникам, які допомагають продовжувати життя в країні

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у своєму традиційному новорічному зверненні до нації назвала 2020 рік найважчим за увесь період її перебування на посаді. Про це повідомляє DW.

«Я не думаю, що я перебільшую, коли кажу, що ніколи за останні 15 років ми всі не переживали такого важкого року», — сказала канцлер у зверненні. 

Окрім цього, вона наголосила, що пандемія COVID-19 виявилася політичним, соціальним та економічним викликом для країни, що «стався раз на століття».

Новини за темою: У Німеччині вперше за увесь час пандемії COVID-19 виявилили понад 1000 летальних випадків за добу

«Це історична криза, яка вимагала багато від усіх нас і занадто багато для деяких з нас. Я знаю, що мобілізація цих історичних зусиль вимагала величезної довіри та терпіння з вашого боку, і продовжує це робити. За це я щиро вдячна вам», — зазначила Меркель.

Окрім цього, німецький лідер звернула увагу на роботу медичних працівників, а також низку інших ключових працівників, які багато зробили у боротьбі з вірусом у 2020 році.

«Незліченна кількість людей допомогла нам продовжити наше життя через пандемію. У супермаркетах та вантажному транспорті, на поштових відділеннях, в автобусах та поїздах, у відділеннях міліції, у школах та дитячих садах, при церквах, у редакціях», — пояснила канцлер.

Новини за темою: Forbes оприлюднив рейтинг найвпливовіших жінок світу, його вдесяте очолила Меркель

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Відомство федерального канцлера Німеччини та влади регіонів мають намір продовжити існуючі карантинні обмеження до 24 та 31 січня.

Джерело

Залишити коментар