0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

Мер Харкова Кернес помер від коронавірусу

Геннадій Кернес Харківська міська рада

Серце Кернеса зупинилося сьогодні вночі

Міській голова Харкова Геннадій Кернес помер внаслідок коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомив бізнесмен Павло Фукс у Telegram.

Зазначається, що очільник Харкова помер сьогодні вночі, 17 грудня. «Сьогодні вночі зупинилося величезне добре серце мого найкращого друга Геннадія Кернеса. Наслідки коронавірусної інфекції дали серйозні ускладнення на роботу життєво важливих органів і систем його організму», – написав Фукс.

Нагадаємо, в середині вересня Харківська міська рада офіційно підтвердила, що мер Харкова Геннадій Кернес заразився COVID-19.

На початку жовтня в Харківській міській раді зробили офіційну заяву, де йшлося про те, що Геннадій Кернес отримує лікування в берлінській клініці «Шаріте», його життю нічого не загрожує. Також в заяві відсутність будь-яких звернень Геннадія Кернеса була пояснена тим, що в лікарні забороняють використовувати будь-які гаджети пацієнтам та відвідувачам. 

Новини за темою: «Там одні трупики»: Кернес цинічно висловився про епідемію в Італії

Кілька днів тому, 11 грудня, стало відомо, що в Геннадія Кернеса відмовили нирки. Тоді директор Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю міськради Харкова Юрій Сидоренко заявив, що Кернес може виконувати функції міського голови.

Джерело

Залишити коментар