-1.7 C
Киев
28.11.2021
Image default
Події

Медведчук: СБУ була на «Біолік» протягом години після оголошення про можливість виробництва там вакцини «Супутник V»

Голова політради «Опозиційної платформи — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук

zagittya.com.ua

Служба безпеки України була на харківському підприємстві «Біолік» протягом години після оголошення про можливість виробництва там російської вакцини «Супутник V».

Про це в інтерв’ю українським телевізійним каналам заявив голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Віктор Медведчук.

«Чи знаєте ви, що коли я був у Москві, і коли канали почали вести репортажі про результати цієї зустрічі, то протягом години на підприємстві «Біолік» вже було СБУ? Ось так оперативно вони б налагодили питання придбання і виробництва вакцини! Вони туди швидко приїхали: а ви що, виробляєте вакцину? Та ні. Це була тестова демонстрація з аналогічних інгредієнтів, можливостей технологічних виробничих ліній з виготовлення вакцини. Звичайно ж, ніхто не ввозив сировину на територію України. Хто б пішов на пряме порушення чинного законодавства. Але СБУ тут як тут. І ось це дивує, створює картину небезпеки за те, що життя людей, людини, взагалі ні в що не ставиться», – заявив Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що ця ситуація чітко демонструє те, що головна мета нинішньої влади – політика.

Тому, додав народний депутат, в плані боротьби з коронавірусом і виробництва вакцини, владі України треба діяти не в рамках піару і не зі стратегічною метою піару, а треба йти шляхом порятунку життя і здоров’я людей.

Новини по темі: Боротьба з COVID-19: владі не цікаво вакцинувати українців, кошти витрачатимуть на білборди і ролики, — експерт

Як повідомлялося, виробництво вакцини від COVID — 19″ Супутник V», розробленої російським національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології ім. М. Ф. Гамалії, може бути налагоджено в Україні на харківському підприємстві «Біолік».

Домовленість про це була досягнута в Москві в ході зустрічі голови політради партії «Ооппозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука з директором НІЦЕМ ім. М. Ф. Гамалії Олександром Гінцбургом і генеральним директором Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим.

 

 

Джерело

Залишити коментар