10.5 C
Kyiv
22.05.2022
Image default
СВІТ

Лукашенко заявив про готовність поновити відносини з Україною

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

Політик вважає, що ініціативу для цього має проявити українська сторона

Олександр Лукашенко заявив, що готовий поновити відносини з Україною, незважаючи на невизнання результатів виборів президента Білорусі. Про це він повідомив в ефірі одного з російських телеканалів, передає ТАСС.

За словами Лукашенка, він не ображається на президента України. “Я зла не тримаю на Володю Зеленського. Я його розумію: по молодості десь чогось сказав. Але це ж не означає, що ти повинен весь час на нього дивитися, розуміючи, що відбувається, і на нього ображатися або злитися”, – сказав політик.

При цьому він зазначив, що відносини між українцям та білорусами хороші. “Заявити вони заявили, але стосунки у нас добрі, український народ до білорусів ставиться дуже добре, ми до них – ще краще. Тобто, ми базис не зруйнували і не руйнуємо”, – висловився Лукашенко.

Також Лукашенко розповів, що політичні відносини між Україною та Білоруссю практично заморожені. “Заклякли поки на цьому етапі ми не маємо контактів ніяких, крім посольств”, – додав він.

Водночас політик вважає, що ініціативу для поновлення відносин між державами має проявити Україна.

Новини за темою: МЗС та Держприкордонслужба заперечили слова Лукашенка про “тонни зброї з України”

Нагадаємо, в листопаді Олександр Лукашенко звинуватив Україну в намірі “душити” Білорусь, про що нібито свідчать відомості, які містяться у матеріалах Комітету державної безпеки країни. Тоді він заявив, що такі плани обговорювали міністрм закордонних справ України та Німеччини.

Джерело

Залишити коментар