2.9 C
Киев
26.04.2021
Image default
УКРАЇНА

Львівська область виходить з «червоної» зони

Львів вийде з карантину

У Львівській області спостерігається стабілізація епідемічної ситуації поширення коронавірусу.

З понеділка, 26 квітня, Львівська область переходить з «червоної» в «жовту» зону епідемічної небезпеки, повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Facebook.

Таке рішення було прийнято в неділю, 25 квітня, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами заступника міністра охорони здоров’я — головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в області спостерігається стабілізація епідемічної ситуації поширення COVID-19, і є всі передумови перевести регіон з червоного на жовтий рівень епідемічної небезпеки.

«Всі 5 показників, за якими проводиться моніторинг, відповідають тим показникам, які вказані в постанові Кабінету Міністрів. Ми бачимо спад захворюваності за останній тиждень мінус 27%, а за останні три тижні захворюваність зменшилася у два рази. Така ж ситуація і з госпіталізацією. За останній тиждень мінус 20%, а за останні три тижні кількість госпіталізацій зменшилася в 2 рази», — зазначив Віктор Ляшко і додав, що також спостерігається стабілізація захворюваності на грип та ГРВІ.

Нагадаємо, що на травневі свята модель адаптивного карантину в Україні не буде змінюватися.

Джерело

Залишити коментар