07.12.2021
Image default
УКРАЇНА

Ляшко відреагував на акції антивакцинаторів

Фото: Телеграф Противники вакцинації протестують під Радою

Противники вакцинації проти коронавірусу влаштували масштабні акції протесту в урядовому кварталі.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прокоментував акції протесту противників вакцинації від коронавірусу, які відбуваються у середу, 3 листопада, у Києві.

«Це насмішка над нашими медиками та над сім’ями, які, на жаль, втратили своїх рідних через ковід. У реанімаціях цей антивакцинаторський дух швидко зникає, а підроблені сертифікати там не працюють. Хочу, щоб ви це усвідомили саме зараз», — сказав він.

Міністр знову закликав вакцинуватися, отримувати лише перевірену інформацію з офіційних джерел та не вірити фейкам про вакцинацію.

За даними Ляшка, кожен третій дорослий в Україні вже вакцинований, принаймні, однією дозою, а кожен четвертий повністю вакцинований.

Він також очікує, що найближчими тижнями попит на вакцинацію другою дозою зросте вдвічі, а попит на першу дозу не зменшиться.

Як повідомлялося, антивакцинатори блокують рух в урядовому кварталі, а також протестують під будівлями парламенту та Офісу президента. Під Радою вони мають намір провести віче.

Нагадаємо, минулого тижня в Україні серед госпіталізованих COVID-пацієнтів 93% виявилися не щеплені. З майже 34,5 тисячі українців, які потрапили на лікарняні ліжка з діагнозом коронавірус, не вакциновано 32 тисячі.

Джерело

Залишити коментар