11.7 C
Киев
23.04.2021
Image default
УКРАЇНА

Ляшко розповів про подальші постачання вакцин

Фото: Пресс-служба главного санврача Виктора Ляшко У травні-червні обіцяють дві великі партії вакцин

У травні-червні Україна повинна отримати ще дві партії вакцин за механізмом COVAX — 1,4 млн доз AstraZeneca і 950 тисяч доз Pfizer.

У найближчі два місяці Україна повинна отримати ще дві партії вакцин від коронавірусу в рамках ініціативи COVAX. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко після прибуття в Україну другої партії за даним механізмом — 367 200 доз AstraZeneca.

«Глобальна ініціатива COVAX надіслала нам лист, що до кінця травня ми очікуємо наступну поставку вакцини AstraZeneca в розмірі 1,4 млн доз вакцини і до кінця червня ми повинні також отримати 950 тисяч вакцини Pfizer», — повідомив Ляшко.

Також він розповів, що вакцинація препаратом AstraZeneca-SKBio, який прибув, почнеться в більшості регіонів з 28 квітня.

При цьому близько 10 тисяч доз препарату буде використано для повторної вакцинації.

«Ця партія вакцин буде використовуватися в більшості випадків у кабінетах щеплень. Частину партії залишать для проведення повторної вакцинації для людей, які зробили перше щеплення з 24 лютого (близько 10 тис. осіб). Для використання цих вакцин в областях відкриють 1,95 тис. пунктів щеплень», — сказав Ляшко.

Зазначимо, з початку кампанії вакцинації 24 лютого в Україні щеплено 508 046 осіб.

Джерело

Залишити коментар