28.2 C
Киев
28.07.2021
Image default
УКРАЇНА

«ЛДНР» передасть Києву дев’ятьох громадян — Денісова

Фото: Facebook/Людмила Денісова Громадян доставлять через Мінськ

Передача громадян, прізвища яких омбудсмен не назвала, відбудеться найближчим часом — сьогодні ввечері або завтра вранці.

  Українській стороні найближчим часом представники «ДНР» і «ЛНР» в односторонньому порядку передадуть дев’ять утримуваних громадян — три людини знаходяться в СІЗО Луганська, шість — у Донецьку, повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.   «Що нам відомо, що доставлені в слідчий ізолятор у місто Луганськ три людини, яких готують на передачу, і в місті Донецьк у слідчому ізоляторі шість осіб», — сказала Денісова, на брифінгу на КПВВ Золоте в Луганській області.   Омбудсмен підкреслила, що передача відбудеться або увечері 20 січня або вранці 21-го.   «Очікуємо, що їх передадуть через такий маршрут: Луганськ — Донецьк, Ростов-на-Дону, Мінськ і Київ, тобто ми в очікуванні», — сказала Денісова, додавши, що прізвища громадян вона назвати не може.  

    Омбудсмен назвала кількість полонених в ОРДЛО   Нагадаємо, що «ЛНР» учаснику обміну полоненими дали 17 років в’язниці за те, що його «завербувала» СБУ і він «передавав» українській стороні інформацію.  

Джерело

Залишити коментар