-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Ламають двері: У квартири Навальних у Москві прийшли з обшуками

Російські силовики біля будинку, де живе Юлія Навальна

Twitter / Ivan Zhdanov

Квартири обшукують за статтею про порушення санітарно-епідеміологічних правил

У Москві силовики прийшли обшукувати квартири опозиціонера Олексія Навального та його дружини Юлії Навальної. Про це повідомив директор очолюваного Навальним Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов у Twitter.

Зазначається, що в квартирі Навального силовики почали ламати двері. «У Мар’їно в квартиру Олексія Навального прийшли з обшуком. Багато «важких» в масках. Почали ламати двері. В квартирі перебуває Олег Навальний», – написав Жданов.

Водночас стало відомо про обшуки й у квартирі дружини опозиціонера, Юлії Навальної. Також директор Фонду написав, що всі обшуки відбуваються за статтею про порушення санітарно-епідеміологічних правил. Крім того, обшуки почалися й у Фонді боротьби з корупцією.

Нагадаємо, 17 січня в Росії в аеропорту «Шереметьєво» приземлився літак з опозиціонером Олексієм Навальним. Під час проходження прикордонного контролю політика затримали російські правоохоронці. 

Новини за темою: «Багато людей голосують за Путіна»: У Кремлі відреагували на акції протесту

У суботу, 23 січня, в Росії почалися акції протесту з вимогою звільнити Олексія Навального. Перші протести стартували в Хабаровську приблизно о 13:00 за місцевим часом (5 ранку за Києвом). Ввечері стало відомо, що кількість затриманих на акціях протесту в Росії перевищила три тисячі осіб. Затримання протестувальників проводилися більш ніж в 100 російських містах.

Джерело

Залишити коментар