0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

Кузьмін: Депутат від «Голосу» Юрчишин намагається безпідставно мене звинуватити

Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Не потрібно змішувати в одну купу Майдан і захоплення влади змовниками – наголосив політик

Фракція «Голос» і народний депутат Ярослав Юрчишин намагається шляхом маніпуляцій, перекручування фактів і перестановки слів захистити від кримінальної відповідальності злочинців, які незаконним, збройним шляхом захопили владу в Україні, використавши для цього Майдан. 

Про це в ефірі ток-шоу «17» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від партії «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін.

Ренат Кузьмін наголосив, що звинувачення народного депутата від фракції «Голосу» Ярослава Юрчишина про нібито скоєне ним кримінальне правопорушення є маніпуляційною заявою.

«Фактично фракція «Голос» і цей народний депутат Юрчишин намагається шляхом маніпуляцій, шляхом перекручування фактів, перестановки слів намагається захистити від кримінальної відповідальності державних злочинців. І ці спроби у день чергової річниці Майдану маніпулювати словами, – це традиція цих депутатів відомої фракції «Голос» «, – зазначив нардеп.

Ренат Кузьмін пояснив, що у своїй заяві він стверджував, стверджує і буде стверджувати далі, що Майдан і збройне захоплення влади – це абсолютно різні речі. Зі слів депутата, право виходити на Майдан – законні, мирні акції протесту, – передбачене в Конституції України.  Натомість збройне і неконституційне захоплення влади – злочин, який до Майдану не має ніякого відношення.

Новини за темою: Бондаренко про події Майдану: Не потрібно страждати ілюзіями, що там не було організаційного ядра, агентів впливу і фінансування

«Коли група змовників використовує людей, які беруть участь в акціях на Майдані, використовуючи Майдан у якості прикриття, вчинили в особистих, корисливих цілях, збройне захоплення влади, ось це якраз до Майдану не має ніякого відношення. Це злочин, який має розслідувати ДБР. Прокуратура має займатися цим, особливо виходячи із заяв Жванії, учасника цих подій», – наголосив Кузьмін й додав, що він закликає правоохоронців розслідувати всі факти, які навів Жванія і які мали місце у 2014-му році.

«А те, що фракція «Голос» за наказом своїх заокеанських хазяїнів намагається маніпулювати і звинувачувати мене в якихось нападках на Майдан, то я ще раз для всієї їхньої фракції хочу пояснити, що не потрібно змішувати в одну купу Майдан і захоплення влади змовниками», – акцентував Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, напередодні в «Опозиційній платформі — За життя» заявили, що заяви народного депутата від фракції «Голос» Ярослава Юрчишина про нібито скоєне народним депутатом Ренатом Кузьміним кримінальне правопорушення є провокацією.  

Джерело

Залишити коментар