10.5 C
Kyiv
23.05.2022
Image default
УКРАЇНА

Кулеба розповів про вплив загроз РФ на Україну

Фото: МИД Украины Кулеба про агресію РФ: прагнемо запобігти найгіршому сценарію

Україна страждає через паніку, що розповсюджується в суспільстві, наголосив міністр і запевнив, що Україна об’єднує зусилля з партнерами, щоб запобігти найгіршому сценарію.

Україна співпрацює з партнерами, щоб запобігти найгіршому сценарію в ситуації з Росією. Про це заявив глава МЗС Дмитро Кулеба в інтерв’ю Vice News у неділю, 30 січня.

“Ми вже страждаємо економічно і стаємо слабшими через паніку, що розповсюджується в суспільстві. Тому ринки і люди повинні розуміти одну річ: Україна та її партнери об’єднують зусилля, щоб запобігти найгіршому сценарію розвитку подій”, – сказав Кулеба.

Міністр додав, що українці мають залишатися сильними на тлі загроз із боку Росії, а також нагадав, що Україна перебуває у стані підвищеної готовності з 2014 року.

Водночас Кулеба рекомендував президенту РФ Володимиру Путіну не витрачати мільйони на війну, а сконцентруватися на підвищенні добробуту своєї країни.

На питання про те, що він сказав би Путіну під час зустрічі, Кулеба відповів: “Займайтеся своїми справами, дбайте про власних людей”.

Глава МЗС зазначив, що якщо Путін перестане витрачати мільйони на війни, кібератаки та створення військових загроз іншим країнам, і сконцентрується на добробуті та майбутньому своєї країни, то Росія була б зовсім іншою.

“Куди найкращим місцем для життя, а в нас було б менше головного болю”, – каже Кулеба.

Нагадаємо, що НАТО вірить, що з Росією можна домовитись. Альянс віддає перевагу дипломатичному шляху запобігання конфлікту в Україні і сподівається, що РФ не застосує військову силу.

SWIFT – найстрашніша зброя проти Росії. CNN

Джерело

Залишити коментар