10.5 C
Kyiv
23.05.2022
Image default
УКРАЇНА

Кулеба: Київ хоче рок-н-ролу у взаєминах зі США

Фото: kmu.gov.ua Дмитро Кулеба розповів про очікування щодо співпраці зі США за Байдена

У МЗС України сподіваються, що за президента Байдена відносини України і США значно пожвавляться. Особливо важливими для Києва є співпраця в сфері безпеки, реформ та інвестицій.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав три головні напрями, які Україна має намір розвивати в стосунках зі США за президента Джо Байдена. Про це він сказав в інтерв’ю ТСН, яке було опубліковано у четвер, 31 грудня.

“Ми очікуємо рок-н-ролу. Ми хочемо дуже динамічних і драйвових відносин зі Сполученими Штатами. Америка і Україна є стратегічними партнерами. Це офіційно і фактично так. Тому нам потрібно додавати ще більше звуку до цієї пісні стратегічного партнерства”, – сказав Кулеба.

Із пріоритетних сфер співробітництва він виділив безпеку, реформи та інвестиції в Україну.

“У нас є безпека. Це стовідсотковий пріоритет. У нас є трансформація України. Це те, де США можуть нам серйозно допомогти в зміцненні країни зсередини, в реалізації реформ. І третє питання – це наші відносини в економічній сфері – інвестиції в Україну, торгівля на світових ринках”, – зазначив глава МЗС України, додаючи, що крім цих пріоритетних напрямків, є ще “величезний обсяг” роботи в інших сферах.

Напередодні Кулеба назвав головні провали України за рік. Серед них – розслідування збиття літака МАУ під Тегераном і взаємини з Угорщиною.

Також глава МЗС України розповів про головну проблему українського безвізу.

Джерело

Залишити коментар