-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Країни Євросоюзу узгодили вимоги до сертифікатів про вакцинацію від COVID-19

Yves Herman/Reuters

Сертифікати виготовлятимуть у паперовому та електронному вигляді

Країни Європейського союзу виробили загальні вимоги для сертифікатів про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 й використовуватимуть ці документи в медичних цілях. Про це повідомила пресслужба Єврокомісії.

Зазначається, сертифікати виготовлятимуть у паперовому та електронному вигляді, щоб дозволити гнучкість їх використання всередині країн блоку й надійно захистити персональні дані.

Також указівки передбачають  рекомендації до захисту сертифікатів від підробок. Ідеться й про довідки в електронній формі, які будуть завантажувати в європейську мережу eHealth Network.

Загалом узгодження вимог до сертифікатів вакцинації відбувалося з урахуванням рішень Європейської Ради.

Нагадаємо, нещодавно шведсько-британська компанія AstraZeneca, яка займається виготовленням вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19, попередила про проблеми з поставками препарату в Європейський Союз. Передбачалося, що поставки препарату можуть скоротити на 60%.

Новини за темою: У 2021 році Pfizer надасть 40 млн доз вакцини бідним країнам

Раніше повідомлялося, що на саміті лідерів Європейського Союзу не погодили введення так званих COVID-паспортів, спеціальних сертифікатів, які містять інформацію про наявність вакцинації від коронавірусу у його володаря. Причиною стало те, що до введення відповідних документів наразі існує багато питань.

Джерело

Залишити коментар