25 C
Киев
02.08.2021
Image default
СВІТ

Компанія AstraZeneca подала запит на реєстрацію своєї вакцини від коронавірусу

PA MEDIA

Препарат розроблений у Великій Британії

Шведсько-британська компанія AstraZeneca подала пакет документів на реєстрацію власної вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє Reuters із посиланням на міністра охорони здоров’я Великої Британії Метта Хенкока.

За словами чиновника, ці дії компанії є наступним кроком на шляху до затвердження вакцини для використання. «Я радий повідомити вам, що вакцина Oxford AstraZeneca, розроблена тут, у Великій Британії, подала повний пакет даних в Агентство з регулювання лікарських засобів і продуктів для охорони здоров’я на затвердження. Це наступний крок до рішення про застосування вакцини, яка наразі виробляється», – сказав Хенкок.

Нагадаємо, не так давно в AstraZeneca заявили про готовність виготовити 200 мільйонів доз вакцини від коронавірусу до кінця 2020 року. В компанії додали, що «активна» речовина для вакцини буде залишатися на складах, поки не отримає схвалення в різних країнах.

Новини за темою: Шмигаль розкрив, що включає план вакцинації від COVID-19

Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов та посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонз обговорили стратегію щодо забезпечення медичної допомоги у разі погіршення епідемічної ситуації в Україні. Тоді Степанов заявив про сподівання України отримати вакцину AstraZeneca однією з перших країн.

Джерело

Залишити коментар