1.9 C
Киев
26.01.2021
Image default
Здоров’я

Комаровський пояснив шкоду антибіотиків при пневмонії: «Це дурість, це не працює»

Вживання антибіотиків робить тільки гірше

Відомий український блогер і лікар-педіатр Євген Комаровський продовжує висвітлювати важливі теми для збереження здоров’я людей. Сьогодні він опублікував відео на Youtube, де розповів про пневмонії та прийом антибіотиків.

Спочатку він розповів, що запалення легенів і пневмонія — це наявність запального процесу в легеневій тканині.

Але Комаровський відразу заявив, що пневмонія не є діагнозом, адже її є три головні варіанти — бактеріальний, вірусна і бактеріальна, що є ускладненням вірусної інфекції.

Тому слід розуміти, що антибіотики не діють на віруси. Лише після того, як на тлі вірусної інфекції змінюється вентиляція повітря в легенях і накопичується слиз, яка згодом інфікується і викликає ускладнення — бактеріальну пневмонію. А ось вона лікується антибіотиками.

Євген Комаровський поділився про одну існуючу на побутовому рівні помилку, що полягає у використанні антибіотика для уникнення ускладнень при вірусній пневмонії. «Профілактичне використання антибіотиків це дурість, це не працює», — заявив він.

Далі педіатр почав розповідати про коронавірусної інфекції і двох її варіантах. «Якщо ви відчуваєте себе нормально, та температура є, але немає дефіциту кисню і загальний стан терпимий, то фактично будь-яке лікування, крім жарознижуючих засобів погіршує ваші перспективи», — додав Комаровський.

При коронавірусі антибіотики протипоказані.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, «Доктор, тільки не у вену»: лікарі розповіли, як визначити групу крові без аналізів

Як повідомляв «Знай.ua», що не можна їсти і пити при коронавірусі, терапевт дав поради хворим.

Знай.ua писав, Комаровський нагадав батькам про безпеку: «Не повинен мати можливості засунути»

Джерело

Залишити коментар