13 C
Киев
27.09.2021
Image default
Події

Командувачу Повітряних сил оголосили підозру у справі катастрофи Ан-26 під Харковом

Командувач Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов

Фото з відкритих джерел

Чиновника підозрюють у недбальстві

Командувачу Повітряних сил України Сергію Дроздову оголосили підозру у справі катастрофи військового літака Ан-26 на Харківщині. Про це заявив начальник відділу ДБР Вадим Приймачок під час брифінгу, передає «Українська правда».

Зазначається, що Дроздова підозрюють у недбальстві, а командира військової частини та керівника польотів військової частини – в порушенні правил польотів.

За словами правоохоронців, наразі слідство ще триває, тому ступінь вини і відповідальність кожного військового буде перевірятись. «В ході проведених у кримінальному провадженні великого комплексу слідчих дій… отримано беззаперечні докази, які вказують на те, що порушення правил підготовки польотів, порушення правил польотів та порушення правил експлуатації літальних апаратів мали системний і систематичний характер», – йшлося під час брифінгу.

Повідомляється, що порушення були допущені ще на стадії підготовки польотів, оскільки на борту перебували особи, які там не мали бути. Також політ дозволили з порушенням правил експлуатації літального апарату і правил здійснення польоту. Крім того, під час кризової ситуації керівництвом польотів не було вжито достатніх і адекватних заходів для того, щоб уникнути цієї катастрофи».

Новини за темою: Авіакатастрофа Ан-26 біля Чугуєва: Названо п’ять причин трагедії

Нагадаємо, 25 вересня поблизу міста Чугуєва розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив. 

 

Джерело

Залишити коментар