-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Кіпр відкриє кордони для туристів не пізніше 1 березня: Які умови в’їзду для українців

КІпр поновлює умови в’їзду закордонних туритсів до країни Фото з відкритих джерел

Подорожувальникам з України потрібно буде двічі здавати тест на коронавірус: на батьківщині і в туристичній країні

Кіпр став першою країною Європейського Союзу, яка після закриття кордонів через другу хвилю пандемії коронавірусу, дозволить в’їзд іноземних туристів не пізніше 1 березня. Про це повідомила пресслужба Міністерства туризму України.

Як зазначається, держава готова приймати громадян усіх держав ЄС та Європейської економічної зони, країн зі спільного «зеленого списку». Також дозвіл поширюється на туристів із України, Росії, Білорусі, Великої Британії, Ізраїлю, Єгипту, Йорданії, Лівану, ОАЕ та Саудівської Аравії незалежно від їхнього поточного епідемічного стану.

«У будь-якому випадку, незмінним залишається наше зобов’язання, що з 1 березня 56 країн, згаданих вище, будуть переміщені з «сірої» категорії (для якої діє вимога самоізоляції) та будуть переміщатись лише між «зеленою», «помаранчевою» та «червоною» категоріями (для якої самоізоляція не потрібна)», — пояснили у відомстві.

При цьому додається, що обов’язковою умовою в’їзду до країни є ПЛР-тест, зроблений за 72-години до вильоту. У самому Кіпрі подорожувальник повинен ще раз підтвердити свій негативний результат, повторно здавши тестування. Ці процедури оплачуватиме турист за свій кошт. Вартість тесту на COVID-19 по прильоту поки не відома.

Окрім цього повідомляється, що у разі поліпшення ситуації із кількістю хворих на коронавірус в Україні, уряд Кіпру планує поступово зовсім відмовлятися від тестувань.

При цьому керівництво країни дало зобов’язання щодо лікування туристів за рахунок держави у разі інфікування під час перебування на території Кіпру.

«Ми продовжуватимемо піклуватися про всіх подорожуючих, у яких під час подорожі виявлено позитивний результат на коронавірус, а також про їх тісні контакти. Зокрема, уряд переведе цих осіб в окремі заклади, покриваючи витрати на проживання, їжу, напої та ліки», — зазначили в міністерстві.

Зараз до Кіпру можна потрапити у разі негативного тесту на COVID-19 та перебування на 14-денній самоізоляції після прильоту. Такі умови роблять туризм до країни майже неможливим.

Новини за темою: В Україні можуть знову закрити кордони: Епідеміолог назвав підстави

Раніше повідомлялося, що очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що для українців відкриті кордони 83 держав. До більшості держав потрапити можна лише за наявності негативного тесту на COVID-19.

Джерело

Залишити коментар