25 C
Киев
02.08.2021
Image default
УКРАЇНА

Кількість заяв про домашнє насильство в Україні зросла на 54% за рік

Фото: Thinkstock Поліцейські отримали на 54% більше заяв про домашнє насильство, ніж торік

Поліція винесла в п’ять разів більше термінових заборонених приписів, ніж у минулому році, кажуть в МВС.

У 2020 році поліцейські отримали на 54% більше повідомлень про факти домашнього насильства, ніж торік. Про це заявила заступник глави МВС Катерина Павличенко на прес-брифінгу в п’ятницю, 27 листопада.

«У цьому році, в порівнянні з минулим, поліцейськими отримано на 54% більше заяв і повідомлень про факти домашнього насильства, було складено на 27% більше протоколів про адміністративне правопорушення, було винесено в 5 разів більше термінових заборонених приписів і взято на облік на 22% більше кривдників», — сказала Павличенко.

За її словами, карантин ще більше оголив проблему домашнього насильства. В таких умовах МВС переглянуло підходи до запобігання і протидії цьому явищу.

У зв’язку із ситуацією було збільшено кількість спеціалізованих мобільних груп реагування на випадки домашнього насильства. Сьогодні їх 54 по всій країні. До реагування на випадки домашнього насильства залучаються і інші підрозділи.

Нагадаємо, що Канада виділить Україні $7 млн ​​на боротьбу з домашнім насильством. Канадська влада в рамках нового проекту виділить гроші для допомоги українським громадам. Канадці сподіваються на тісну співпрацю.

Третина жінок планети потерпає від насильства — ООН

Джерело

Залишити коментар