23.1 C
Киев
18.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Київ сподівається на співпрацю РФ у справі МН17

Сьогодні вшановують пам’ять жертв катастрофи рейса МН17

Росія повинна співпрацювати зі слідством для з’ясування правди та притягнення винних до відповідальності у справі МН17, заявив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський в річницю аварії рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня заявив, що Україна сподівається на співпрацю Росії зі слідчими у цій справі.

«Світ і Україна пам’ятають про 298 жертв Малайзійських авіаліній. Притягнення до відповідальності винних у катастрофі важливо не тільки для родичів загиблих людей, а й для майбутніх поколінь», — наголосив Зеленський.

Він додав, що Україна уважно спостерігає за судовим процесом, який проходить у Нідерландах, і сподівається на співпрацю РФ зі слідчими у цій справі для з’ясування правди та притягнення винних до відповідальності.

Водночас, глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що за ці роки злочин детально розслідувано, не дивлячись на небажання Росії співпрацювати.

«Зараз йдеться про поіменне встановлення кожного злочинця і притягнення їх до відповідальності. Справедливість може займати час, але вона неминуча», — написав дипломат.

У свою чергу, в Міноборони заявили про пряму причетність Росії до авіакатастрофи.

«Не дивлячись на спроби російської пропаганди спотворити реальність, з кожним новим доказом в суді пряма причетність Росії стає для світу очевиднішою. За це і тисячі інших діянь винні особи обов’язково понесуть справедливе покарання», — йдеться в заяві.

Раніше сьогодні заяву до річниці трагедії рейсу МН17 опублікували глави МЗС України, Австралії, Бельгії, Малайзії і Нідерландів.

Джерело

Залишити коментар