15.9 C
Kyiv
19.05.2022
Image default
УКРАЇНА

Київ і Москва обговорюють час та місце переговорів

Фото: скриншот Прес-секретар Володимира Зеленського Сергій Никифоров

Безпосередньо в цей час сторони консультуються про місце та час проведення переговорного процесу, інформували в Києві.

Україна не відмовилася від переговорів із Росією. Відповідні консультації тривають прямо зараз. Про це увечері у п’ятницю, 25 лютого, повідомив прес-секретар українського лідера Сергій Никифоров.

За його словами, сторони обговорюють час та місце можливих переговорів.

“Мушу спростувати заяви про те, що ми відмовилися від переговорів. Україна була і залишається готовою говорити про припинення вогню та про мир. Це наша постійна позиція. Ми відповіли згодою на пропозицію президента Російської Федерації. Безпосередньо в цей час сторони консультуються про місце і час” проведення переговорного процесу. Чим швидше почнуться переговори, тим більше шансів відновити нормальне життя”, – написав представник Києва.

За даними видання Financial Times, президент України Володимир Зеленський звернувся до прем’єр-міністра Ізраїлю Нафталі Бенета з проханням стати посередником у переговорах із Росією.

Зазначимо, раніше сьогодні в МЗС Росії стверджували, що “українська сторона відмовилася від переговорів. Представники київського режиму запропонували перенести це питання на завтра (26 лютого – ред.)”.

Як повідомлялося, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія готова провести переговори з Україною у Мінську. Пізніше він додав, що Київ узяв паузу у цьому питанні.

У Слузі народу, у свою чергу, пояснили, що переговори з Кремлем – це один із способів “негайно закінчити війну”.

Джерело

Залишити коментар