16.7 C
Киев
18.05.2021
Image default
УКРАЇНА

Кабмін продовжив карантин до липня

Протиепідемічні обмеження будуть діяти щонайменше до середини року. На травневі свята українців просять залишатися вдома.

Уряд на засіданні в середу, 21 квітня, продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації.

«Надзвичайна ситуація перш за все стосується органів державної влади та їхньої постійної готовності з протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми повинні залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я і життя наших близьких», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він зазначив, що особливо така обачність і свідоме ставлення необхідні в період травневих свят і Великодня. «У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома», — сказав прем’єр.

«Масові скупчення людей на Великдень можуть привести до нової хвилі захворюваності. Тільки наша обережність, дотримання протиепідемічних правил і вакцинація зможуть зупинити вірус», — додав Шмигаль.

Він зазначив, що ситуація з коронавірусом стабілізувалася.

«Зараз ми можемо говорити, що ситуація в Україні стабілізується. Не тільки з точки зору нових випадків, але і з точки зору навантаження на медичну систему. Але те, що ми виходимо з чергової хвилі, не означає, що коронавірус зник. Це точно не означає, що ми можемо повернутися до масових гулянь, вечірок, скупчень людей», — сказав прем’єр.

Він наголосив, що громадяни повинні залишатися обачними та обережними.

Раніше в МОЗ заявляли, що на травневі свята, а також на Великдень, в Україні буде діяти «особливий режим» карантину, але поки жодних заходів не запропонували.

Джерело

Залишити коментар